KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454438

nr 1745 4438

Nora Gröndahl. Signerad, daterad -64, "ung flicka". Olja på duk, 66x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x53

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:28:21