KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454438
nr 1745 4438
Nora Gröndahl. Signerad, daterad -64, "ung flicka". Olja på duk, 66x49 cm, yttermått inklusive ram: 70x53
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:28:21
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)